איך ללמוד קורס אוטוקאד בלי לקרוע את הכיס?

אולי עדיף לשאול את זה כך: מדוע עדיף קורס אוטוקאד מתוקשב ולא קורס פרונטאלי?

לפני שאתחיל להסביר את דעתי בנושא בואו ונרכז את כל היתרונות והחסרונות הטבלה:

בתור סטודנט גם אני חוויתי זאת על בשרי. בסוף שנה ג' לקחתי קורס בתוכנות עתיר (תוכנות אנליזה למהנדסי בניין) וראיתי איך כל החסרונות מתממשים וכל היתרונות המועטים שקיימים לא באמת שויים זאת.

כבר מהשיעור הראשון החל ויכוח בכיתה על השעות של הקורס ולא היה טובות לכולם שכן הם היו משעה 5 בערב עד 9 (!!) וזאת לאחר יום לימודים. כל סטודנט יודע מה האפקטיביות של קליטת החומר בשעה 9 בערב. מה גם שבמידה ולא רשמת מילה במילה את מה שהמרצה אמר החומר דיי אבוד ותאלץ למצוא דרכים אחרות ללמוד אותו. בקורס אוטוקאד מתוקשב לעומת זאת אתה יכול לחזור על אותו שיעור גם מיליון פעמים עד שתבין ובשילוב עם האופציה של לשאול שאלות בצורה חופשית ועם ההתחייבות שלי לענות על אותם שאלות במסגרת תעודת האחריות שאני נותן לקורס המקום לפספוס חומר קטן מאוד.

בממוצע כל סטודנט נוסע למוסד הלימודים שלו כחצי שעה (אני באופן אישי בזבזתי בין 50 דקות לשעה ורבע לכל כיוון נסיעה) לכל כיוון כדי להגיע למוסד הלימודים שלו. לעומת זאת קורס אוטוקאד מתוקשב לא מצריך יציאה מהבית כלל. תשבו עם הפיג'מה שלכם תכינו לכם כוס תה ותיהנו מהלמידה. צריכים לשירותים ? תעשו פאוס תלכו ותמשיכו מאותו מקום בדיוק! אני מזמין את כל מי שעדין לא השתכנע לחשוב על זה שוב בפעם הבאה שהוא נתקע בפקק בדרך חזרה הביתה.

ואחרי כל זה איך אפשר שלא לציין את המחיר! כל סטודנט יודע מה זה חיי סטודנט ממוצע: חסכון הוא שם המשחק מרגע שדרכתם ביום הראשון בשערי האוניברסיטה או מכללה. גם חוסכים כסף גם חוסכים זמן וגם נהנים משלל יתרונות . אני אישית לא רואה פה את הדילמה.

התחלתי בסיפור החוויה האישית שלי מכיוון שהיא הייתה זאת שגרמה לי להחליט שאם אין באינטרנט חלופה אטרקטיבית אני אצור אחת. אל תבינו אותי לא נכון ישנם קורסים דומים לשלי במקומות אחרים אבל הם אינם מותאמים לסטודנטים להנדסה,אינם מכילים את כל החומר שהקורס שלי מכיל אינם נותנים שירות מהסוג שלי עם מתן תשובות לשאלות וכולם יקרים יותר ממני. הרבה יותר יקרים ממני (תעשו גוגל לקורס אוטוקאד אונליין ותראו בעצמכם את המחיר). מחיר הקורסים שלי באתר נגזר ממחיר עלות הקמת ואחזקת האתר ועוד רווח קטן שאולי מסתכם בשכר המינימום היום במשק.

אין לי ספק שהחלופה האטרקטיבית שמציע האתר תשרת את כל מי שיבחר בה. מה גם שכל הקורסים באתר מגיעים עם תעודת אחריות כך שהסיכון שלכם אפסי!  אין מה להפסיד אין מה להתלבט! קבלו את ההחלטה החכמה בשבילכם עוד היום.אהבתם את הכתבה? פרגנו לנו בלייק בעמוד הפייסבוק של האתר! 

לכל הכתבות בנושא פרויקט גמר למהנדסים והנדסאי בניין לחץ כאן.

לצפייה בחינם בסדרה של 3 סרטונים בנושא תכנון תקרה בקומה טיפוסית לצפיה לחץ כאן.

 עבור הנחיה וליווי בפרויקטי גמר ניתן לפנות במייל : Paz.Yaacoby@gmail.com  או בעמוד צור קשר.