אודותיי-פז יעקובי

אודותיי

אם זאת פעם ראשונה שאנחנו נפגשים אז נעים מאוד-

 מהנדס בניין וממונה על הבטיחות – פז יעקובי.

מתגורר במרכז ובוגר הנדסה אזרחית מאוניברסיטת אריאל. 

כבר בתחילת השנה הרביעית ללימודי התואר הראשון שלי התחלתי את עבודתי במשרד מהנדסים בהתמחות בתחום תכנון קונסטרוקציות למבנים. לאחר שצברתי ניסיון של מעל לשלוש שנים , פתחתי עסק בתחום התכנון . 

בנוסף, החל משנת 2016 אני מרצה במספר מכללות בלימודים של הנדסאי בניין ומלווה ומנחה סטודנטים בפרויקטי הגמר שלהם בתחום תכנון המבנים ובטיחות בעבודות בניה.

כשהתחלתי לבנות את האתר החלטתי שאני אבנה קורסים אשר יכלו לתרום כמה שיותר מניסיוני האישי לכל מי שיעשה שימוש באתר תוך כדי שאני יוצר חלופה זולה, נוחה וידידותית למשתמש. כל זאת על מנת לנתק כמה שיותר סטודנטים מהצורך במדריך פרונטלי אשר עולה המון כסף, מבזבז לכם את זמן ובחלק לא קטן מהמקרים לא ייתן לכם את הידע שאתם זקוקים לו.
כל אלו הם בדיוק הערכים שעליהם מבוסס האתר: לימוד חומר איכותי ברמה גבוה תוך דגש על סיפוק הסטודנטים. כל חומר הלימוד באתר הינו חומר איכותי ברמה גבוה אשר מבוסס על ניסיון יום-יומי משולב עם טעיות עבר שאני עשיתי בתחילת דרכי כמהנדס ללא כל ניסיון.

מטרת העל שלי כאשר באתי לבנות את האתר היה שכל סטודנט יקבל את מירב הכלים שיעזרו לו להתמודד עם החומר במהלך לימודיו והן כלים פרקטיים לעבודתו כמהנדס או בניסוח אחר –

אתר שאני הייתי שמח להיתקל בו כשהייתי סטונדט!

באתר שלי אני מזמין אותכם לבצע את צעדיכם הראשונים  בעולם המהנדסים רק שמקום להתהלך חסרי כיוון תוכלו לקבל הדרכה וליווי שיאפשרו לכם להיכנס בצורה חלקה,נוחה וקלה.

שלכם,

מהנדס בניין - פז יעקובי

Scroll to Top
דילוג לתוכן